Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Drogerie » Ceresit stop vlhkosti PEARL přístroj


        

Ceresit stop vlhkosti PEARL přístroj

 

Popis produktu

Přístroj Ceresit Stop Vlhkosti - pohlcovač vlhkosti vhodný pro malé prostory. Díky široké nabídce náhradních voňavých tablet nejen že redukuje nadměrnou vlhkost, ale zároveň příjemně provoní váš domov. Pro váš zdravý domov!

Nový systém pohlcování vlhkosti ve formě tablety

Jedinečná receptura

Náhradní tableta 2v1 – unikátní absorpční tableta se dvojitým účinkem vyrobená z ultraabsorpčních aktivních krystalků.

Modrá část účinně redukuje pachy a bílá část pohlcuje nadměrnou vzdušnou vlhkost.

Ceresit Stop Vlhkosti náhradní tableta 3v1 – unikátní absorpční tableta s dvojitým účinkem a navíc s příjemnou vůní. Redukuje nadměrnou vlhkost, pachy a zároveň příjemně provoní váš domov. Dostupné vůně – broskev.

Trvanlivost

Trvanlivost tablety je v místnosti o rozloze 10 m² nebo 25 m³ cca 2 měsíce* při relativní vlhkosti vzduchu nad 65 %. (* v závislosti na vlhkosti vzduchu a teplotě v místnosti).

Okamžitý účinek

Do 24h* od zahájení provozu se v zásobníku objeví první kapky vody díky působení ultraabsorpčních aktivních krystalů. Tableta Ceresit Stop Vlhkosti je univerzální, může být použita také v jiných druzích pohlcovačů.

Ceresit Stop Vlhkosti MICRO funguje bez použití jakékoliv energie. Přístroj začne účinně redukovat vlhkost ihned po sestavení.

Do několika hodin od zahájení provozu se v zásobníku objeví první kapky vody. Tableta používáním postupně zmenšuje svůj objem dokud se zcela nerozpustí.

Tekutinu vylijte ze zásobníku po úplném rozpuštění tablety a vložte novou tabletu.

Ceresit Stop Vlhkosti nepotřebuje ke své činnosti energii ani Vaši kontrolu – pracuje zcela samostatně a bezpečně.

Návod k použití

  • Odstraňte vrchní kryt.
  • Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte. Vložte absorpční tabletu do horní části přístroje.
  • Uzavřete horní kryt.
  • Potřebujete-li vypustit zásobník, otevřete kryt a vylijte roztok do toalety. Zbytky tablety vymyjte teplou vodou.

Oblasti použití

Pohlcovač Ceresit Stop Vlhkosti MICRO je ideální pro malé prostory do 10 m² nebo 25 m³.

Lze jej použít v prostorech jako je koupelna, kuchyň, ložnice a v prostorech, kde není dostatečná cirkulace vzduchu.

Kam Ceresit Stop Vlhkosti umístit?

Na podlahu či vyvýšené místo, kde je dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu.

I když je provoz pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Nezapomeňte umístit přístroj nejméně 10 cm ode zdi. Nestavte odvlhčovač do těsné blízkosti zdrojů tepla (topná tělesa, komíny atd). Odvlhčovač nepotřebuje ke své činnosti elektrickou energii. Zabraňte kontaktu tablety nebo roztoku s kovy, kůží, textiliemi, kobercem a potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte znečištěný předmět teplou vodou. Je tak malý, že se vejde i na okenní parapet.

V koupelně

V kuchyni

V obývacím pokoji

V ložnici

Ve sklepě

V karavanu

Technické údaje

Přístroj do prostorů o velikosti 25 m³

Hmotnost: 300 g

Balení obsahuje 1 přístroj a 1 tabletu 2v1  

Starší text před korekci

Ceresit STOP vlhkosti BBQ mikro - strojek balení "strojek" obsahuje 1 kus strojku a 1 kus tablety o hmotnosti 300 g. Působí jako pohlcovač nadměrné vlhkosti ze vzduchu. Moderní a decentní design. Menší tablety a přístroj. Díky široké nabídce náhradních voňavých tablet nejen že redukuje nadměrnou vlhkost, ale zároveň příjemně provoní Váš domov.

Ceresit STOP vlhkosti BBQ mikro - náhradní tableta 2v1 balení "náhradní tableta 2v1"obsahuje 2 kusy o hmotnosti 300 g. Unikátní absorpční tableta se dvojitým účinkem vyrobená z ultraabsorpčních aktivních krystalků. Modrá část účinně redukuje pachy a bílá část pohlcuje nadměrnou vzdušnou vlhkost.

Ceresit STOP vlhkosti BBQ mikro - náhradní tableta 3v1 broskev balení "náhradní tableta 3v1"obsahuje 2 kusy o hmotnosti 300 g. Unikátní absorpční tableta s dvojitým účinkem a navíc s příjemnou vůní broskve. Redukuje nadměrnou vlhkost, pachy a zároveň příjemně provoní váš domov.

Trvanlivost tablety

Trvanlivost tablety je v místnosti o rozloze 10 m2 nebo 25 m3 cca 2 měsíce* při relativní vlhkosti vzduchu nad 65 %. (* v závislosti na vlhkosti vzduchu a teplotě v místnosti).

Okamžitý účinek

Do 24h* od zahájení provozu se v zásobníku objeví první kapky vody díky působení ultraabsorpčních aktivních krystalů. Tableta Ceresit STOP VLHKOSTI je univerzální, může být použita také v jiných druzích pohlcovačů. Do několika hodin od zahájení provozu se v zásobníku objeví první kapky vody. Tableta používáním postupně zmenšuje svůj objem dokud se zcela nerozpustí. Tekutinu vylijte ze zásobníku po úplném rozpuštění tablety a vložte novou tabletu. Ceresit STOP VLHKOSTI nepotřebuje ke své činnosti energii ani Vaši kontrolu – pracuje zcela samostatně a bezpečně.