Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Stavební chemie » Soudal Montážní pěna MINI


        

Soudal Montážní pěna MINI

 

Soudal montážní pěna MINI
vysoce kvalitní jednosložková polyuretanová montážní pěna připravená k okamžitému použití s trubičkovým aplikátorem.
Soudal montážní pěna MINI
díky použití vysoce kvalitních surovin a moderních technologií při výrobě vykazuje Montážní pěna SOUDAL vysokou vydatnost a efektivitu při aplikaci, objemovou stálost po vytvrzení a dlouhodobě plní svou funkci bez nebezpečí ztráty tepelně a zvukově izolačních vlastností spoje.

Charakteristika produktu:
- vynikající přilnavost na většinu materiálů
- vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti
- velmi dobré vyplňovací vlastnosti
- vynikající montážní vlastnosti

Příklady použití:
- montáž rámů oken a dveří
- vyplňování dutin
- vyplňování otvorů v konstrukcích střech
- tvorba zvukově izolační vrstvy

Pracovní postup:
Před aplikací aerosolovou plechovku dokonale protřepejte - ejméně 30x. Podklad před aplikací navlhčete vodou, nejlépe rozprašovačem. Spáry a mezery vypěňte z 50%s ohledem na následnou expanzi pěny. Obsah plechovky aplikujte ventilem dolů. Během aplikace pěnu občas opakovaně protřepávejte.
Pěnu nanášejte zdola směrem vzhůru. Vyplňovaný prostor by na jednu vrstvu čerstvé pěny neměl být silnější než 50 až 100mm. V případě potřeby vyplňování větších dutin pracujte
postupně a jednotlivé vrstvy nanesené pěny vždy znovu navlhčete rozprašovačem.

Čištění:
Před vytvrzením lze pěnu odstranit SOUDAL Čističem PU pěny nebo acetonem. Po vytvrzení mechanicky a SOUDAL Odstraňovačem vytvrzené pěny.

Pracovní teplota:
+5°C až +35°C (doporučení: +20°C až +25°C). V chladném období doporučujeme před použitím obsah pěny vytemperovat alespoň na 15°C (např. ponořením do teplé lázně).

Vydatnost:
1000 ml = cca 45 litrů pěny (ve volném prostoru)