Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Lepidla / Lepící pásky » Perdix Lepidlo ve spreji 500 ml


    

Perdix Lepidlo ve spreji 500 ml

 

Charakteristika výrobku

Perdix Lepidlo ve spreji 500ml je mnohoúčelové lepidlo, vhodné ke kreativnímu tvoření a taky pro profesionální čalounické práce. Rychle vytvrzuje, má vynikající přilnavost. Je vhodné na lepení velkých ploch. Práce s ním je rychlá a čistá. Používá se k lepení různých materiálů - všech druhů papírů, lepenky, juty, textilu, pryže, plastů pěnových výrobků, dřeva, kamene, kovů, betonu a také laminátů.

Lepidlo není vhodné k lepení ohebných plastů a expandovaného polystyrenu.

 Vlastnosti

Barva: čirá

Obsah sušiny: 35%

Trvanlivost: 12 měsíců od data výroby

Čas schnutí: do 2 min (v závislosti od teploty a vlhkosti)

Otevřený čas: 1-2 hodiny

Tepelná odolnost: 65°C

 • Bez obsahu chlóru
 • Rychlé vytvrzování
 • Lepí nejrůznější povrchy
 • Vytváří síťovanou strukturu
 • Vysoký podíl sušiny
 • Všestranné použití
 • Téměř bez zápachu
 • Rychlá, jednoduchá aplikace
 • Úspornost

Použití

Perdix Lepidlo ve spreji 500ml před použitím důkladně protřepte. Povrchy musí být čisté, suché a odmaštěné. Nastříkejte ze vzdálenosti 20-30cm rovnoměrně na jeden, nebo oba lepené povrchy. Po nanesení vrstvy na jeden povrchnechte lepidlo zaschnout po dobu 30 vteřin. Při aplikaci lepidla na oba lepené povrchy, nechte lepidlo zaschnout po dobu 2-5 minut, v závislosti na velikosti vrstvy a okolních podmínkách. Pro dočasné přilepení naneste lepidlo na jeden lepený povrch a nechte zaschnout po dobu 2-5 minut. Oba lepené povrchy pevně spojte. Lepený spoj pár minut nenamáhejte. Po aplikaci dózu otočte dnem vzhůru a vystříkejte zbytek lepidla, aby se zabránilo ucpání stříkací trysky. Přebytek lepidla setřete lihem

Balení: 500ml sprej

Skladování

Skladujte při teplotě mezi 15°C až 35°C na čistém, suchém, tmavém místě v originálně uzavřených obalech. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením. Neskladujte na studených betonových podlahách a u zdroje tepla.