Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Lepidla / Lepící pásky » PATTEX Wood Standard 750g


        

PATTEX Wood Standard 750g

 

Popis produktu

Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových spojů, pera a drážky.

Hlavní výhody:  

Vlastnosti:

  • Vhodné pro všechny typy dřeva
  • Po vytvrzení transparentní
  • Vysoká lepicí síla
  • Bez rozpouštědel

Oblasti použití: - Pro všechny typy dřeva

Tipy a triky:

Nejen na dřevo

Věděli jste, že lepidla Pattex Wood můžete používat kromě dřeva i na, kůži, papír, lepenku a mnoho dalších materiálů? Od velkých oprav až po vytváření  drobných dekorací, Pattex Wood je vždy po ruce.

Nemáte truhlářské svorky?

To přeci nevadí! Lepené části se sice musí na nějakou dobu stlačit, ale vždy se přeci najde po ruce něco, čím můžete spoj zatížit, knihy, hrnce s vodou a další těžké předměty. Vždy je však třeba zajistit rovnoměrné zatížení lepeného spoje.  

Skladování:

Skladujte v originálním uzavřeném obalu v suchém prostředí. Chraňte před teplotami pod bodem mrazu.  

Návod k použití: 1. Povrchy musí být čisté, suché a zbavené mastnoty.  2. Lepidlo nanášejte jednostranně v tenké vrstvě štětcem, plastovou stěrkou, válečkem na lepidlo nebo strojovým zařízením na nanášení lepidla. Při lepení tvrdého dřeva nanášejte oboustranně. 3. Nevystavujte dlouhému odvětrání (max 15 min) – lepidlo musí být při lepení ještě mokré. 4. Stlačte obě části k sobě a zalisujte svorkami nebo zatižte těžkým předmětem.  5. Nechte zatížené alespoň po dobu 20 minut.