Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Lepidla / Lepící pásky » Ceys Lithiové mazivo


        

Ceys Lithiové mazivo

 

LITHIOVÉ MAZIVO CEYS je univerzální mazivo vhodné pro všechny typy aplikací. Má dvojí účinek – maže a chrání  a zajišťuje dlouhodobou účinnost. Je odolné proti vodě a odolává teplotám mezi -20 až +120 °C, což umožňuje použití v interiéru i exteriéru. Je bílé a velmi snadno se čistí. Má vynikající mazací schopnost a kromě toho také vynikající ochranu proti korozi. Přípravek může ovlivnit určité barvy, laky, emaily nebo syntetické laky, doporučujeme udělat nejprve zkoušku na málo viditelném místě.

Má ZVLÁŠTNÍ ODOLNOST PROTI VLHKOSTI.

NÁVOD NA POUŽITÍ: 1. ODŠROUBOVAT víčko a perforovat s ním ústí tuby. 2. NAŠROUBOVAT aplikační špičku na tubu a diagonálně jí seříznout na požadovaný průměr pro dosažení rovnoměrného a přesného vytlačení maziva. 3. APLIKOVAT umístěním hrotu aplikační špičky na požadované místo a stisknout tubu. Mazivo se také může použít přímo, bez použití aplikační špičky. 4. ZAVŘÍT tubu víčkem a uložit na chladném a suchém místě. Použitá aplikační špička se může čistit rozpouštědlem.

Bezpečné nakládání:

Uchovávejte mimo dosah dětí.