Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Drogerie » CERESIT Stop vlhkosti Aero 360° do koupelny


        

CERESIT Stop vlhkosti Aero 360° do koupelny

 

CERESIT Stop Vlhkosti AERO 360° koupelna 450 g

Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° napomáhá optimalizovat nadbytečnou vlhkost ve vzduchu a neutralizuje pachy prostřednictvím proudění vzduchu. Přístroj má aerodynamický tvar a jedinečný vzdušný otvor, kterým k tabletě proudí vzduch. Je určen primárně k použití v prostoru koupelny s rozlohou do 10 m2. Právě v koupelně, která má často omezené možnosti ventilace, je totiž boj s nežádoucí vlhkostí často marný a výsledkem je vznik plísní, zatuchlé ručníky a nepříjemný vzduch. Absorpční tablety s profilovaným tvarem jsou až o 40 % účinnější než tablety ploché a jejich životnost je přibližně 2 měsíce. Přístroj funguje bez použití jakéhokoliv energetického zdroje. Již po sestavení přístroje a vložení tablety se začne dostávat vlhkost ze vzduchu a tableta začne ubývat. Navíc pomáhá neutralizovat pachy. Po rozpuštění celé tablety je nutné vylít sesbíranou vlhkost v podobě tekutiny ze zásobníku a vložit tabletu novou. To provedete velmi jednoduše a rychle díky pohodlné technologii "stalč a otevři".

Klíčové vlastnosti pohlcovače vlhkosti CERESIT Stop Vlhkosti AERO 360° koupelna 450 g

  • Pohlcovač vlhkosti se snadno používá
  • Je vhodný pro použití v koupelně o rozloze do 10 m2
  • Snižuje přebytečnou vlhkost
  • Ceresit uvolňuje příjemnou vůni
  • Tableta vydrží zhruba 2 měsíce
  • Ceresit funguje bez použití energetického zdroje

Použití:
1. Při prvním použití umístěte vrchní část na nádobu. Pro vložení tablety: Stiskněte obě strany na místě označeném nápisem "PUSH" a otevřete horní část přístroje.
2. Otevřete sáček s absorpční tabletou.Tablety se nedotýkejte.
3. Vložte tabletu modrou stranou dolů do vyklopené části přístroje a zavřete přístroj.
4. V okamžiku, kdy kapalina dosáhne rysky indikující maximální hladinu, je potřeba tabletu zkontrolovat, zda neni potřeba ji vyměnit a tekutinu z přístroje vylít.  Přístroj vyprázdníte odklopením horní části a otevřením ventilu s nápisem OPEN. Slaný roztok vylijte do toalety.
5. Do přístroje vložte novou tabletu.